Crypto Custodian, Casa, pozwala teraz klientom w USA kupować Bitcoiny przy użyciu ich kont bankowych

Platforma przechowywania kryptowalut, Casa, ogłosiła wczoraj, że użytkownicy mogą teraz używać swoich kont bankowych do kupowania Bitcoinów na platformie. Platforma poinformowała, że ​​uruchamia usługę dla swoich klientów z USA. Stwierdzono również, że zakupiony Bitcoin zostanie wysłany bezpośrednio do portfela użytkownika.

Zgodnie z zapowiedzią użytkownicy mogą kupić Bitcoin o wartości do 200 000 USD w ciągu jednego miesiąca za pośrednictwem nowej usługi, z opłatą w wysokości 0,99% za każdy zakup.

Nick Neuman, dyrektor generalny platformy, powiedział, że użytkownicy mogą kupować Bitcoin za pośrednictwem platformy partnerskiej Wyre. Powiedział, że do każdego zakupu dołączona jest opłata za wydobycie, ponieważ wszystkie zakupione Bitcoiny są wysyłane w łańcuchu bezpośrednio do portfela użytkownika.

Giełdy kryptowalut pobierają również opłaty za wydobycie, zwykle gdy użytkownicy przenoszą swoje cyfrowe zasoby do swoich portfeli.

Niskie opłaty transakcyjne

Według Casa opłata w wysokości 0,00% za pojedynczą transakcję stanowi jedną z najniższych opłat w branży.

Casa twierdzi, że ma doskonały model bezpieczeństwa, który zapewnia bezpieczeństwo inwestycji klientów, ponieważ daje użytkownikom pełną kontrolę nad ich funduszami, jednocześnie zapewniając ich bezpieczeństwo.

Klienci mają wyłączny dostęp do swoich portfeli, ponieważ mają klucze . Dzięki temu mają swobodę wyboru sposobu zarządzania swoimi kontami.

Zewnętrzni depozytariusze przechowują około 50% wszystkich opiekunów Bitcoinów ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniają przechowywanym u nich BTC.

Zapewniają również użytkownikom pełną suwerenność i pełną kontrolę nad swoimi funduszami, dzięki czemu sieć Bitcoin jest mniej odporna.

Casa twierdzi, że jedną z korzyści płynących z polegania na platformie w zakresie przechowywania funduszy jest to, że zmniejszyła ona poziom ryzyka lub komplikacji, z którymi borykają się handlowcy i inwestorzy podczas utrzymywania swoich funduszy. Wysokie ryzyko to powody, dla których wielu Bitcoinerów nie jest zainteresowanych samodzielną opieką.

Ale platforma Casa zajmie się tymi problemami, ponieważ zapewnia całkowicie bezpieczną opiekę nad funduszami użytkowników. Inną korzyścią jest to, że ich fundusze są ubezpieczone od wszelkiego ryzyka.

Proces składania wniosku jest prosty

Casa poinformował użytkowników, jak rozpocząć korzystanie z platformy. Według firmy użytkownicy mogą korzystać z przycisku konta bankowego na ekranie zakupu aplikacji Casa. Zostaną przekierowani do partnera zakupowego firmy Wyre w celu zakończenia procesu.

Recenzja aplikacji również nie zajmuje dużo czasu. Według Casa, każdy przegląd aplikacji użytkownika zajmuje od kilku minut do kilku godzin. Po zakończeniu przeglądu do użytkownika wysyłane jest powiadomienie i może on natychmiast zacząć kupować Bitcoin za pomocą swoich kont bankowych.

Firma twierdzi, że jej partner przetwarzający potrzebuje dokumentu tożsamości ze zdjęciem, a także pełnych danych osobowych podczas przetwarzania zakupu Bitcoin. Wymagania mają na celu upewnienie się, że transakcja jest zgodna z przepisami rządowymi i ochrona przed oszustwami. Dane nigdy nie są przechowywane na serwerze Casa, ponieważ są przesyłane za pośrednictwem aplikacji Casa.